Masáže

Přehled

 • Regenerační masáž:

  Je tradiční přirozená metoda stimulující regenerační procesy v organismu. Je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého dospělého jedince, bez rozdílu věku. Kvalitně a pravidelně prováděné masáže dokáží předcházet a účinně pomáhat od bolesti přetíženého svalstva a jednostranně namáhaného svalstva a to tak, že zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků, podle zaměření hmatů relaxuje nebo tonizuje svaly, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest, stimuluje činnost lymfatického systému, čímž urychlují odchod škodlivých látek z těla působí relaxačně. Dále také při rekonvalescenci, při chronických, či revmatických obtížích, při bolestech hlavy nebo po sportovním výkonu.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 700,- Kč

 • Chiromasáž:

  Hlavním účelem této techniky je zaměření na svalový, nervový, oběhový a kosterně kloubní systém. Toto ošetření může být na bázi - léčebné, preventivní, sportovní a estetické. Je založena na různých technikách klasický východních - orientálních masérských systémech, ale mohou být i na prvcích kinesiologie a chiropraxe. Neuroseditivní technika (chiromasáž), se používá v boji s emocionální zátěží člověka. Pomáhá se zbavit od symptomů chronické únavy, poruch spánku, podrážděnosti, vyrovnávat se s atonií svalů (ztráta napětí tonu svalů), působí proti migréně a bolesti hlavy. Pomáhá také při osteroporóze, artritídě, artroze, otocích, ale také slouží k uvolnění blokád na krční, hrudní či bederní páteři. Chiromasáž zvyšuje svalový tonus, uvolňuje svalovou únavu. Chiromasáž je schopna zvýšit odolnost organismu na stres, ale krom toho ovlivňuje uvolnění hormonů štěstí (endorfiny). Tato technika ovlivňuje systém lymfatický a cévní. Součástí chiromasáže jsou zahrnuty  protahovací a strečinkové cviky, sloužící k uvolnění blokád páteře a svalů.

  30 min. / 650,- Kč

  60 min. / 1300,- Kč

 • Zdravotní masáž:

  Masáží je vhodná pro uvolnění fascií, svalů, šlach, úponů, případně i unavených kloubů. Pomáhá od bolesti hlavy, krční páteře a ztuhlých svalů na pohybovém ústrojí a ostatních tkání či orgánových systémech.  Tímto ošetřením dosahujeme okamžité úlevy od bolesti a uvolnění, jak pohybového aparátu, tak i toků energií. Ošetření je vhodné všude tam, kde jsou unavené, bolestivé svaly/ zejména je vhodné při sedavém zaměstnání u počítače nebo pří zdravotních omezeních/. Je vhodné i při psychické a fyzické únavě, ale i proti výše uvedeným nepříznivým stavům a pro vitalitu člověka.

  30 min. / 450,- Kč

  60 min. / 900,- Kč

 • Rehabilitační masáž:

  Urychluje proces při doléčování nemocí pohybového aparátu a svalů, pojivových tkání v různém stádiu poškození a poúrazových stavů.

  30 min. / 550,- Kč

  60 min. / 1100,- Kč

 • Finská masáž:

  Oblíbená masáž i mezi začátečníky - řadí se mezi nejšetrnější ošetření. Masáž horkými lávovými kameny je vystřídána prudkým ochlazením pomocí ledových kostek, následně pokračuje zklidňující masáž lávovými kameny a finální uklidnění celého těla pomocí zahřívacího komponentu. Pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu, posiluje obranyschopnost organizmu, odstraňuje svalové blokády, stimuluje krevní a lymfatický oběh.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Aragonitova masáž (zlatá):

  Tato technika je silně naladěna na bohyni Matku zemi - tímto spojením spolehlivě léčí a současně funguje jako "uzemňovač". Dokáže transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat vzdálené zablokované energetické dráhy. Stabilizuje základní zemskou čakru, duchovní rozvoj a svými vibracemi Vás dokáže připravit k meditacím a posunout na vyšší duchovní úroveň.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Spouštěcí body – trigger points:

  Pojednávají o odstraňování svalových blokád. Tyto blokády vznikají z přetěžování svalu jednostranným pohybem - práce, sport, nadváha, špatnou polohou, chlad, nedostatek tekutin a hořčíku, stres, deprese. Jedná se o charakteristické změny lokálního svalového napětí (nadměrné dráždivá místa ve svalech-uzlíky), které způsobují bolest a omezení. Nejčastěji se tato technika využívá při bolestech hlavy a krční páteře, bolesti čelistního klobu, syndrom bolestivého ramene, bolesti v oblasti bederní páteře, kyčelního kloubu - lupavá kyčel, skokanské koleno, bolesti Achylovy šlachy, atd.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Bowenova technika:

  Zvyšuje aktivitu bílých krvinek, obranyschopnost těla, je vhodná i pro ženy v pokročilém těhotenství. Provádí se v oblečení. Tato technika působí na akupunkturní dráhy – bloky na těchto drahách způsobují různé zdravotní potíže. Působíme na svalové fascie, které jsou všude po celém těle, je to jednotný celistvý systém. Ovlivňujeme touto technikou i vnitřní orgány. Tato technika je jemná a bezbolestná. Bowenův pohyb působí lokálně na sval a celostně na svalovou fascii. Jde o velmi jemnou a šetrnou techniku. Jde o působení na měkkou tkáň, kůži, fascie, svaly a šlachy. Tato technika působí v několika rovinách: fyzikální, chemická, psychická, emoční.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Breussova technika:

  Je jemná, celistvá, energetická masáž – uvolňuje tělesné, psychické a duševní blokády. Regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky. Řeší mnoho problémů na pohyblivost aparátu, především kříže a beder. Uvolňuje napětí a tenzi po celé délce páteře. Po tomto ošetření je páteř zrelaxovaná a obratle jsou ve správné poloze. Působí na fyzické a psychické úrovni.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Baňková masáž:

  Nastoluje hluboké uvolnění, intenzivní prokrvení tkáně, obnovení toku energie - zlepšuje krevní oběh, výživu tkáně, odplavuje z těla toxiny, regeneruje kůži, ale také odbourává úzkost, únavu, strest a pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány.

  30 min. / 400,- Kč

 • Thajská masáž:

  Spočívá v působením síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, páteř, chodidla a přináší organismu celkové fyzické a psychické uvolnění.

  30 min. / 600,- Kč

  60 min. / 1200,- Kč

 • Havajská masáž s lávovými kameny:

  Tepelné záření pronikající hluboko ke svalům a kloubům, stimuluje krevní a lymfatický oběh, výživu tkáně, odplavuje z těla toxiny, regeneruje kůži, ale také odbourává úzkost, únavu, stres a pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány.

  30 min. / 650,- Kč

  60 min. / 1200,- Kč

 • Lymfatiská masáž (ruční):

  Provádí se nasucho - bez použití olejů, masážních preparátů, není bolestivá. Lymfatický systém má svůj pohon přímo ve svalech, čímž se liší od krevního systému. Kdybychom neměli lymfatický systém, docházelo by k nahromadění škodlivých látek v těle, což by vedlo následně k otokům, lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách, dále je tento systém centrem mnoha imunitních procesů.

  30 min. / 450,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Bambusová masáž:

  Rozvolnění ztuhlých svalů pomocí baněk a bambusů. Uvolnění tělesného a psychického napětí. Odplavení metabolických zplodin a otoků, oživení krevního a mízního systému, kde dochází k odplavení nadbytečného tuku lymfou. Masáž odstraňuje stres, uvolní ztuhlé svalstvo, působí proti celulitidě a podporuje pohyb lymfy, dochází i k odplavování škodlivin. Při použití nahřátých bambusových tyčí účinněji uvolňuje svalové napětí.

  30 min. / 450,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Dornova technika:

  Jemná manuální technika, zabývá se posunutými kostmi nebo obratli, upravuje statiku těla, klient pociťuje okamžitou úlevu, pro navrácení kloubů, obratlů do původní polohy. Provádí se jemným tlakem palců nebo ruky terapeuta.

  30 min. / 600,- Kč

  60 min. / 1100,- Kč

 • Čokoládová masáž:

  Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku. Uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti, působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu radosti, zejména endorfinů a serotinu.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • ABC – antiblok systémová masáž:

  Je to soubor hmatů, které pomohou odstraňovat problémy zejména v oblasti křížové, SL kloubů, lopatek a krční páteře. Spazmy a napětí v oblasti celé páteře se uvolní a toto se provádí v leže na břiše.

  30 min. / 400,- Kč

 • Medová detoxikační masáž:

  Využívá se výborných účinků medu a kompresních maserských hmatů. Dochází k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání, odbourávání stresu při nahromadění civilizačních chorob. Stimuluje jednotlivé orgány.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Antistresová masáž:

  Uvolňuje napětí v rovinách: fyzických, psychických, mentálních. Účinky tohoto ošetření pomáhá zbavovat bolesti hlavy, migrény. Odstraňuje stavy úzkosti a stresu. Stimuluje oběhový a lymfatický systém a obnovuje funkci imunitního systému. Rozpouští napětí v našem těle a mysli. Právem se nazývá masáž dobré nálady a je vhodná pro kohokoliv, kdo potřebuje nabrat síly.

  60 min. / 1000,- Kč

 • Reiki masáž:

  Reiki masáž se řadí mezi holistické metody, tuto energii lze využít k prevenci, regeneraci i k rekondici. Jde o léčivé účinky na úrovních fyzické, psychické a sociální.  Příčinou tělesné újmy na zdraví může být i vnitřní nevyrovnanost a neklid ve fyzickém, psychickém těle anebo energetickém systému. Jde o léčivé účinky na  fyzické, psychické a sociální úrovni. V neposlední řadě toto ošetření doplňuje energii i tam, kde je deficit, nebo tam, kde špatně plyne. Reiki masáž je velmi příjemná pro masírovaného, jelikož při této masáži není potřeba používat mnoho síly.  Cílem ošetření je doručit tělu životodárnou energii  a povzbudit organismus k samoléčbě a spontální regeneraci.

  30 min. / 650,- Kč

  60 min. / 1200,- Kč

 • Prenatální masáž (pro těhotné maminky):

  Je určena především nastávajícím maminkám, které přinášejí na tento svět Nový život, což je největší dar. A právě ty, které ho přinášejí, potřebují svoji úlohu aspoň malinko ulehčit. Masáž je vhodná již od 3. měsíce těhotenství až do doby porodu. Masáž je prováděna na bocích - v této poloze jsou ošetřena záda, dále v sedě je ošetřována šije. Tyto masáže mají nejen blahodárné účinky pro nastávající maminku, ale i pro zdařilý vývoj dítěte.

   

  Maminka: pro nastávající těhotné maminky navozuje tato mobilní technika pocit bezpečí, klidu, harmonie; napomáhá zlepšovat spánek odbourává pocit bolesti hlavy, napětí a to nejvíce v zátěžových oblastech zad a beder; zlepšuje krevní oběh i lymfatický systém - to vede k odstranění pocitu těžkých nohou; snižuje stres a napětí, úlevy od nevolností a zlepšuje dýchání.

   

  Dítě: působí blahodárně a primárně na PSYCHICKÝ VÝVOJ dítěte; dává mu pocit klidu, pohody a bezpečí; prospívá toku kyslíku a živin k dítěti.

  30 min. / 400,- Kč

  60 min. / 800,- Kč

 • Harmonizační masáž:

  Je založena se zaměřením na vaše příčiny, rozhodující je postoj každého jedince k vlastnímu problému. Což znamená vymanit se z kolotoče neustále se vracejících se myšlenek a abychom si mohli připustit nové myšlenky. Vnímání pasivních reakcí změnit v aktivní. Tato harmonizační masáž vás naladí na vaše prožitky a otázky vnímajících upřímně a otevřeně. Je založené na růstu vašeho zdraví a také vás odvádí od negativního způsobu myšlení, zbavuje vás obtíží a odstraňuje všechny vaše mrzutosti, problémů, starostí a trápení. Což vede k naplnění a nekonečnému zdroji blahobytu, zdraví a spokojenosti života. Poznáte vaší vnitřní sílu ve vašem těle, čímž dochází probuzení vašich tajných sil. Je to dáno ne jenom uvolněním svalového napětí, ale i nervovou nevyrovnaností v těle. Moc a význam tohoto ošetření je léčebným prostředkem a prostředkem jehož působením se

  člověk lépe přizpůsobí a posílí pro boj s překážkami života a to tak, že se v něm probudí zdravé a mocné tělesné a duševní síly. Z harmonizační masáže odcházíte překypující všeovládajícím a vyzařujícím nadšením, nevyčerpatelným zdrojem velké moci, síly, blahobytu a zdraví. Toto ošetření je nejzajímavější a nejvhodnějších ze všech ostatních masáží, vytváří nový základ ke správnému a zdravému životu každého jedince. Masáž je vhodná pro obě pohlaví /muže a ženu/ a to v jakémkoli věkovém rozmezí a je vhodná i pro děti od šesti let.

   

  30 min. / 800,- Kč

  60 min. / 1500,- Kč

 • Magnetizová masáž:

  Jedná se proces bezbolestný, který napomáhá ošetřovanému v jeho tělesném systému, najít cestu k rovnováze – zpět ke zdraví. Ošetřovaný u toho leží v lehkém oděvu. Magnetizování působí a ovlivňuje všechny pojivové části těla včetně orgánů. Ošetřovaný vlastním dechem uvádí do pohybu životní sílu, která prostupuje celým tělem – každá buňka v těle následuje tento nepatrný pohyb a tento pohyb, který má svůj vlastní rytmus, nezávislý na dechu a tepu srdce. Terapeut pomáhá uvést celý systém do harmonizace a to tak, že pomáhá najít ošetřovanému rovnováhu systému. Jedná se o samouzdravující síly, které ovlivňují a projevují se na tělesné, mentální nebo emocionální rovině. Toto ošetření z vnějšího pohledu,

  může připomínat práci s energiemi, ale v jádru se jedná o naprosto odlišnou metodu, na jiných principech. Během tohoto ošetření se ošetřovaný dostává do stavu hluboké relaxace a tělo tak regeneruje své energetické zdroje.

  Ošetření působí na celou řadu obtíží:

  - bolesti zad, páteře, klouby, ale i na chronické bolesti

  - bolesti hlavy, migrény

  - problémy s pohybovým aparátem

  - degenerativní změny páteře

  - špatná funkce vnitřních orgánů

  - léčení traumatu a post-traumatických symptomů atd.

  Díky jemnému přístupu je tato metoda vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně obou pohlaví.

  30 min. / 750,- Kč

  60 min. / 1500,- Kč
  90 min. / 2250,- Kč

 • Kraniosakrální masáž:

  Jde o jemné neinvazní ošetření , které výrazně posiluje, urychluje a podporuje samoozdravné procesy. Toto ošetření vylaďuje náš rytmus, který pulzuje hluboko uvnitř v našem těle a zároveň se harmonizují všechny systémy v nás. Bezpečným přístupem pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze. Toto ošetření může být celostní nebo částečné. Provádí se v oblečení na lehátku v leže, jak na zádech, tak i v jiných polohách.

   

  Doba ošetření je od 30 min až do 90 min. Klientům se doporučuje 4-5 návštěv v odstupu 2-4 týdnů.

   

  Při ošetření se dociluje hluboká relaxace. Toto ošetření je vhodné jak pro dospělé, těhotné ženy, tak i pro děti. Součástí ošetření je úvodní a závěrečný pohovor

   

  30 min. / 600,- Kč

  60 min. / 1100,- Kč
  90 min. / 1500,- Kč

Copyright © Milan Koutný, všechna práva vyhrazena.

Regenerační masáž:

Je tradiční přirozená metoda stimulující regenerační procesy v organismu. Je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého dospělého jedince, bez rozdílu věku. Kvalitně a pravidelně prováděné masáže dokáží předcházet a účinně pomáhat od bolesti přetíženého svalstva a jednostranně namáhaného svalstva a to tak, že zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků, podle zaměření hmatů relaxuje nebo tonizuje svaly, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest, stimuluje činnost lymfatického systému, čímž urychlují odchod škodlivých látek z těla působí relaxačně. Dále také při rekonvalescenci, při chronických, či revmatických obtížích, při bolestech hlavy nebo po sportovním výkonu.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 700,- Kč

 

Chiromasáž:

Hlavním účelem této techniky je zaměření na svalový, nervový, oběhový a kosterně kloubní systém. Toto ošetření může být na bázi - léčebné,

preventivní, sportovní a estetické. Je založena na různých technikách klasický východních - orientálních masérských systémech, ale mohou být i na prvcích kinesiologie a chiropraxe. Neuroseditivní technika (chiromasáž), se používá v boji s emocionální zátěží člověka. Pomáhá se zbavit od symptomů chronické únavy, poruch spánku, podrážděnosti, vyrovnávat se s atonií svalů (ztráta napětí tonu svalů), působí proti migréně a bolesti hlavy. Pomáhá také při osteroporóze, artritídě, artroze, otocích, ale také slouží k uvolnění blokád na krční, hrudní či bederní páteři. Chiromasáž zvyšuje svalový tonus, uvolňuje svalovou únavu. Chiromasáž je schopna zvýšit odolnost organismu na stres, ale krom toho ovlivňuje uvolnění hormonů štěstí (endorfiny). Tato technika ovlivňuje systém lymfatický a cévní. Součástí chiromasáže jsou zahrnuty protahovací a strečinkové cviky, sloužící k uvolnění blokád páteře a svalů.

30 min. / 650,- Kč

60 min. / 1300,- Kč

 

Zdravotní masáž:

Masáží je vhodná pro uvolnění fascií, svalů, šlach, úponů, případně i unavených kloubů. Pomáhá od bolesti hlavy, krční páteře a ztuhlých svalů na pohybovém ústrojí a ostatních tkání či orgánových systémech.  Tímto ošetřením dosahujeme okamžité úlevy od bolesti a uvolnění, jak pohybového aparátu, tak i toků energií. Ošetření je vhodné všude tam, kde jsou unavené, bolestivé svaly/ zejména je vhodné při sedavém zaměstnání u počítače nebo pří zdravotních omezeních/. Je vhodné i při psychické a fyzické únavě, ale i proti výše uvedeným nepříznivým stavům a pro vitalitu člověka.

30 min. / 450,- Kč

60 min. / 900,- Kč

 

Rehabilitační masáž:

Urychluje proces při doléčování nemocí pohybového aparátu a svalů, pojivových tkání v různém stádiu poškození a poúrazových stavů.

30 min. / 550,- Kč

60 min. / 1100,- Kč

 

Finská masáž:

Oblíbená masáž i mezi začátečníky - řadí se mezi nejšetrnější ošetření. Masáž horkými lávovými kameny je vystřídána prudkým ochlazením pomocí ledových kostek, následně pokračuje zklidňující masáž lávovými kameny a finální uklidnění celého těla pomocí zahřívacího komponentu. Pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu, posiluje obranyschopnost organizmu, odstraňuje svalové blokády, stimuluje krevní a lymfatický oběh.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Aragonitova masáž (zlatá):

Tato technika je silně naladěna na bohyni Matku zemi - tímto spojením spolehlivě léčí a současně funguje jako "uzemňovač". Dokáže transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat vzdálené zablokované energetické dráhy. Stabilizuje základní zemskou čakru, duchovní rozvoj a svými vibracemi Vás dokáže připravit k meditacím a posunout na vyšší duchovní úroveň.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Spouštěcí body – trigger points:

Pojednávají o odstraňování svalových blokád. Tyto blokády vznikají z přetěžování svalu jednostranným pohybem - práce, sport, nadváha, špatnou polohou, chlad, nedostatek tekutin a hořčíku, stres, deprese. Jedná se o charakteristické změny lokálního svalového napětí (nadměrné dráždivá místa ve svalech-uzlíky), které způsobují bolest a omezení. Nejčastěji se tato technika využívá při bolestech hlavy a krční páteře, bolesti čelistního klobu, syndrom bolestivého ramene, bolesti v oblasti bederní páteře, kyčelního kloubu - lupavá kyčel, skokanské koleno, bolesti Achylovy šlachy, atd.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Bowenova technika:

Zvyšuje aktivitu bílých krvinek, obranyschopnost těla, je vhodná i pro ženy v pokročilém těhotenství. Provádí se v oblečení. Tato technika působí na akupunkturní dráhy – bloky na těchto drahách způsobují různé zdravotní potíže. Působíme na svalové fascie, které jsou všude po celém těle, je to jednotný celistvý systém. Ovlivňujeme touto technikou i vnitřní orgány. Tato technika je jemná a bezbolestná. Bowenův pohyb působí lokálně na sval a celostně na svalovou fascii. Jde o velmi jemnou a šetrnou techniku. Jde o působení na měkkou tkáň, kůži, fascie, svaly a šlachy. Tato technika působí v několika rovinách: fyzikální, chemická, psychická, emoční.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Breussova technika:

Je jemná, celistvá, energetická masáž – uvolňuje tělesné, psychické a duševní blokády. Regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky. Řeší mnoho problémů na pohyblivost aparátu, především kříže a beder. Uvolňuje napětí a tenzi po celé délce páteře. Po tomto ošetření je páteř zrelaxovaná a obratle jsou ve správné poloze. Působí na fyzické a psychické úrovni.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Baňková masáž:

Nastoluje hluboké uvolnění, intenzivní prokrvení tkáně, obnovení toku energie - zlepšuje krevní oběh, výživu tkáně, odplavuje z těla toxiny, regeneruje kůži, ale také odbourává úzkost, únavu, strest a pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány.

30 min. / 400,- Kč

 

Thajská masáž:

Spočívá v působením síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, páteř, chodidla a přináší organismu celkové fyzické a psychické uvolnění.

30 min. / 600,- Kč

60 min. / 1200,- Kč

 

Havajská masáž s lávovými kameny:

Tepelné záření pronikající hluboko ke svalům a kloubům, stimuluje krevní a lymfatický oběh, výživu tkáně, odplavuje z těla toxiny, regeneruje kůži, ale také odbourává úzkost, únavu, stres a pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány.

30 min. / 650,- Kč

60 min. / 1200,- Kč

 

Lymfatiská masáž (ruční):

Provádí se nasucho - bez použití olejů, masážních preparátů, není bolestivá. Lymfatický systém má svůj pohon přímo ve svalech, čímž se liší od krevního systému. Kdybychom neměli lymfatický systém, docházelo by k nahromadění škodlivých látek v těle, což by vedlo následně k otokům, lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách, dále je tento systém centrem mnoha imunitních procesů.

30 min. / 450,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Bambusová masáž:

Rozvolnění ztuhlých svalů pomocí baněk a bambusů. Uvolnění tělesného a psychického napětí. Odplavení metabolických zplodin a otoků, oživení krevního a mízního systému, kde dochází k odplavení nadbytečného tuku lymfou. Masáž odstraňuje stres, uvolní ztuhlé svalstvo, působí proti celulitidě a podporuje pohyb lymfy, dochází i k odplavování škodlivin. Při použití nahřátých bambusových tyčí účinněji uvolňuje svalové napětí.

30 min. / 450,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Dornova technika:

Jemná manuální technika, zabývá se posunutými kostmi nebo obratli, upravuje statiku těla, klient pociťuje okamžitou úlevu, pro navrácení kloubů, obratlů do původní polohy. Provádí se jemným tlakem palců nebo ruky terapeuta.

30 min. / 600,- Kč

60 min. / 1100,- Kč

 

Čokoládová masáž:

Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku. Uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti, působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu radosti, zejména endorfinů a serotinu.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

ABC – antiblok systémová masáž:

Je to soubor hmatů, které pomohou odstraňovat problémy zejména v oblasti křížové, SL kloubů, lopatek a krční páteře. Spazmy a napětí v oblasti celé páteře se uvolní a toto se provádí v leže na břiše.

30 min. / 400,- Kč

 

Medová detoxikační masáž:

Využívá se výborných účinků medu a kompresních maserských hmatů. Dochází k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání, odbourávání stresu při nahromadění civilizačních chorob. Stimuluje jednotlivé orgány.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Antistresová masáž:

Uvolňuje napětí v rovinách: fyzických, psychických, mentálních. Účinky tohoto ošetření pomáhá zbavovat bolesti hlavy, migrény. Odstraňuje stavy úzkosti a stresu. Stimuluje oběhový a lymfatický systém a obnovuje funkci imunitního systému. Rozpouští napětí v našem těle a mysli. Právem se nazývá masáž dobré nálady a je vhodná pro kohokoliv, kdo potřebuje nabrat síly.

60 min. / 1000,- Kč

 

Reiki masáž:

Reiki masáž se řadí mezi holistické metody, tuto energii lze využít k prevenci, regeneraci i k rekondici. Jde o léčivé účinky na úrovních fyzické, psychické a sociální.  Příčinou tělesné újmy na zdraví může být i vnitřní nevyrovnanost a neklid ve fyzickém, psychickém těle anebo energetickém systému. Jde o léčivé účinky na  fyzické, psychické a sociální úrovni. V neposlední řadě toto ošetření doplňuje energii i tam, kde je deficit, nebo tam, kde špatně plyne. Reiki masáž je velmi příjemná pro masírovaného, jelikož při této masáži není potřeba používat mnoho síly.  Cílem ošetření je doručit tělu životodárnou energii  a povzbudit organismus k samoléčbě a spontální regeneraci.

30 min. / 650,- Kč

60 min. / 1200,- Kč

 

Prenatální masáž (pro těhotné maminky):

Je určena především nastávajícím maminkám, které přinášejí na tento svět Nový život, což je největší dar. A právě ty, které ho přinášejí, potřebují svoji úlohu aspoň malinko ulehčit. Masáž je vhodná již od 3. měsíce těhotenství až do doby porodu. Masáž je prováděna na bocích - v této poloze jsou ošetřena záda, dále v sedě je ošetřována šije. Tyto masáže mají nejen blahodárné účinky pro nastávající maminku, ale i pro zdařilý vývoj dítěte.

 

Maminka: pro nastávající těhotné maminky navozuje tato mobilní technika pocit bezpečí, klidu, harmonie; napomáhá zlepšovat spánek odbourává pocit bolesti hlavy, napětí a to nejvíce v zátěžových oblastech zad a beder; zlepšuje krevní oběh i lymfatický systém - to vede k odstranění pocitu těžkých nohou; snižuje stres a napětí, úlevy od nevolností a zlepšuje dýchání.

 

Dítě: působí blahodárně a primárně na PSYCHICKÝ VÝVOJ dítěte; dává mu pocit klidu, pohody a bezpečí; prospívá toku kyslíku a živin k dítěti.

30 min. / 400,- Kč

60 min. / 800,- Kč

 

Harmonizační masáž:

Je založena se zaměřením na vaše příčiny, rozhodující je postoj každého jedince k vlastnímu problému. Což znamená vymanit se z kolotoče neustále se vracejících se myšlenek a abychom si mohli připustit nové myšlenky. Vnímání pasivních reakcí změnit v aktivní. Tato harmonizační masáž vás naladí na vaše prožitky a otázky vnímajících upřímně a otevřeně. Je založené na růstu vašeho zdraví a také vás odvádí od negativního způsobu myšlení, zbavuje vás obtíží a odstraňuje všechny vaše mrzutosti, problémů, starostí a trápení. Což vede k naplnění a nekonečnému zdroji blahobytu, zdraví a spokojenosti života. Poznáte vaší vnitřní sílu ve vašem těle, čímž dochází probuzení vašich tajných sil. Je to dáno ne jenom uvolněním svalového napětí, ale i nervovou nevyrovnaností v těle. Moc a význam tohoto ošetření je léčebným prostředkem a prostředkem jehož působením se

člověk lépe přizpůsobí a posílí pro boj s překážkami života a to tak, že se v něm probudí zdravé a mocné tělesné a duševní síly. Z harmonizační masáže odcházíte překypující všeovládajícím a vyzařujícím nadšením, nevyčerpatelným zdrojem velké moci, síly, blahobytu a zdraví. Toto ošetření je nejzajímavější a nejvhodnějších ze všech ostatních masáží, vytváří nový základ ke správnému a zdravému životu každého jedince. Masáž je vhodná pro obě pohlaví /muže a ženu/ a to v jakémkoli věkovém rozmezí a je vhodná i pro děti od šesti let.

30 min. / 800,- Kč

60 min. / 1500,- Kč

 

Magnetizová masáž:

Jedná se proces bezbolestný, který napomáhá ošetřovanému v jeho tělesném systému v těle, najít cestu k rovnováze – zpět ke zdraví. Ošetřovaný u tohoto leží v lehkém oděvu. Magnetizování působí a ovlivňuje všechny pojivové části těla a o včetně orgánů. Ošetřovaný vlastním dechem uvádí do pohybu životní sílu, která prostupuje celým tělem – každá buňka v těle následuje tento nepatrný pohyb a tento pohyb která má svůj vlastní rytmus, nezávislý na dechu a tepu srdce. Terapeut pomáhá uvést celý systém do harmonizace a to tak, že pomáhá najít ošetřovanému rovnováhu systému. Jedná se o samouzdravující síly ovlivňují a projevují se na tělesné, mentální nebo emocionální rovině. Toto ošetření z vnějšího pohledu, může připomínat práci s energiemi, ale v jádru se jedná o naprosto odlišnou metodu, na jiných principech. Během tohoto ošetření se ošetřovaný dostává do stavu hluboké relaxace a tělo tak regeneruje své energetické zdroje.

Ošetření působí na celou řadu obtíží:

- bolesti zad, páteře, klouby, ale i na chronické bolesti

- bolesti hlavy, migrény

- problémy s pohybovým aparátem

- degenerativní změny páteře

- špatná funkce vnitřních orgánů

- léčení traumatu a post-traumatických symptomů atd.

Díky jemnému přístupu je tato metoda vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně obou pohlaví.

30 min. / 750,- Kč

60 min. / 1500,- Kč
90 min. / 2250,- Kč

 

Kraniosakrální masáž:

Jde o jemné neinvazní ošetření , které výrazně posiluje, urychluje a podporuje samoozdravné procesy. Toto ošetření vylaďuje náš rytmus, který pulzuje hluboko uvnitř v našem těle a zároveň se harmonizují všechny systémy v nás. Bezpečným přístupem pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze. Toto ošetření může být celostní nebo částečné. Provádí se v oblečení na lehátku v leže, jak na zádech, tak i v jiných polohách.

 

Doba ošetření je od 30 min až do 90 min. Klientům se doporučuje 4-5 návštěv v odstupu 2-4 týdnů.

 

Při ošetření se dociluje hluboká relaxace. Toto ošetření je vhodné jak pro dospělé, těhotné ženy, tak i pro děti. Součástí ošetření je úvodní a závěrečný pohovor

 

30 min. / 600,- Kč

60 min. / 1100,- Kč
90 min. / 1500,- Kč